Kapat

2017 Sonbahar Kış Ayakkabı Trendleri

Anasayfa Moda 2017 Sonbahar Kış Ayakkabı Trendleri

2017 Sonbahar Kış Ayakkabı Trendleri

Havaların soğumaya başlaması ile birlikte özellikle bayanların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan ayakkabı ihtiyacı gündeme gelmektedir. Giydikleri kıyafetlere uygun ayakkabı seçimine özen gösterenler daha çok moda günleri takip etmektedirler.

Tasarımcıların sonbahar aylarında görücüye çıkarttıkları modelleri yine göz kamaştırmıştır. Bayanların ayaklarının rahat etmesi ve ayaklarında şık bir görüntü sağlamak birinci hedeflerindendir. 2017 Sonbahar Kış ayakkabı trendleri nelerdir? 2017 yılına damgasını vuran ayakkabı modelleri nedir?   

Şıklık Yarışıyla 2017 Sonbahar Kış Ayakkabı Trendleri

 90 yılların modasını yansıtan tasarımcılar;

  • Renkli dolgu topuklarla farklılık yaratmayı başarmışlardır. Ayakkabı renginden farklı olan topuklarla gözleri üzerine çevirmeyi başarabilmektedir.
  • Daha çok özel günlerde giyilecek olan parlak taşlı çizmelerle şıklığınıza şıklık katma imkânınız bulunmaktadır.

  • Her zaman giyebilen eskiden olduğu gibi sivri burunlu ayakkabılar yine 2017 Sonbahar Kış ayakkabı trendleri arasında yerini bulmaktadır. Buradaki ince ayrıntı burun ile ayakkabı renginin farklı olmasıdır.
  • Eskiden alışık olduğunuz kısa boylu botlardan farklı olarak, çorap tipi botlar çekiciliği ve şıklığı üzerinizde toplamaktadır.

  • Çorap tipi botlara alternatif olarak belirlenen bileğinize kadar gelen botlar sivri ucu ve renk tasarımı ile ayrı bir güzellik katmaktadır.
  • Topuk ölçüsü, desenleri, detayları ile jakarlı botlar herkes tarafından büyük bir rağbet göreceği düşülmektedir.

  • Çalıştığınız yerde, toplantılarda giyebileceğiniz zarafeti ile göz dolduracak siyah renkli klasik ayakkabılara hafif topuk eğimi verilerek ayrı bir estetik katılmıştır.
  • Genellikle kıyafetlerinize uygun, aynı desenli ekose tipi botlar elbisenizle kombin oluşturduğundan ayrı bir şıklık kazandırmaktadır.

Tercihinize Göre 2017 Sonbahar Kış Ayakkabı Trendleri

Tasarımcılar tarafından herkesin ihtiyaç ve zevkine göre tasarlanan ayakkabı modellerini tercih ederken, kıyafetlerinize uygun, ayaklarınızın rahat edebileceği ve bulunduğunuz ortama uygun modelleri tercih etmelisiniz.  2017 Sonbahar Kış ayakkabı trendleri her zaman göz kamaştırıcı modellerle karşımıza çıkmaya devam etmektedir.

 

1 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir