Kapat

Alımlı Görünmek Adına Öneriler

Anasayfa Güzellik Alımlı Görünmek Adına Öneriler

Alımlı görünmek her bayanın arzuladığı bir durumdur.  Sizde alımlı olmanın yollarını merak ediyorsanız eğer işte size bazı ipuçları.

  1. Saçlar alımlı görünmenin ilk kuralı. Bu yüzden saçlarınıza dikkat etmelisiniz. Elektrikli saçlar alımlı görünmenize engel olacaktır. Bu nu önlemek için ise ellerinize kullandığınız el kremlerinden bir parçada saçlarınızı uygulamaktır.
  2. Alımlı görünmenin ikinci kuralı, zinde görünmektir. Cildiniz ise buna yardımcı olan en önemli giysiniz. Maden suyu ile günlük olarak masaj yaparsanız cildinizi canlandırmış olursunuz.
  3. Diş sağlığınıza dikkat edin. Güzel görünümlü dişler sizi alımlı gösteren önemli bir ayrıntıdır.
  4. Ellerinizin bakımlı görünmesine özen gösterin. Bunun için önerimiz düzenli olarak ellerinize süt banyosu yaptırmanız. Böylelikle elleriniz daha alımlı bir hal almış olur.
  5. Dudaklarınız alımlı olmanızı sağlayan diğer bir öğedir. Onları alımlı göstermek için ise belirginleştirmeniz gerekir. Dudak kalemi kullanarak bunu sağlamanız mümkündür.
  6. Dik ve şekilli göğüsler kadınlar için alımlı olmanın altın kuralıdır. Dik göğüslere sahip olmaya özen gösterin. Eğer göğüsleriniz sarkık ise onu dik gösterecek sutyen kullanabilirsiniz.
  7. Göz makyajı kadınlarda ilgi çeken diğer bir detaydır. Abartıdan uzak, ancak gözlerinizi belirgin hale getiren makyajları tercih etmelisiniz.
0 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir